Problém

Přerostl Vám počet serverů přes hlavu?

Disponujete servery které výkonově nedostačují či již nejsou výrobcem podporovány a přesto je chcete/musíte zachovat?Řešení

Vaše IT oddělení má být už jenom z principu věci velmi kreativní a podporovat dosažení Vašich obchodních cílů. Pokut tomu tak byť z jakéhokoliv důvodu není (např. časové nebo odborné bariéry) jste na správném místě.


Pokud se rozhodnete virtualizovat Vaší infrastrukturu, znatelně snížíte náklady na provoz. Dosáhnete snížení nákladů na energie o 80%, ušetříte za výkonné chlazení serveroven, není nutno pořizovat výkonné záložní zdroje napájení a snížení časů při výpadcích. Virtualizací každoročně dosáhnete velkých finančních úspor, které mohou být využity jinde.


Noční můrou téměř každého IT oddělení nastává v momentě, kdy stojí před otázkou, co se strarým serverem, na který výrobce již neposktytuje prodlouženou záruku či ukončil hardwarovou podporu v případě příliš starých modelů serverů. Instalací nového serveru, jeho následnou konfigurací a přezvetí služeb původního serveru vyžaduje obrovské úsilí náročné na čas a trpělivost uživatelů. Né vždy se tento proces obejde bez komplikací. Použití migrace P2P dokážeme převést původní server na nový s odlišným hardwarem bez jakýchkoliv následných komplikací za zlomek času strávený s reinstalací.     
Spolehnete-li se na nás, usnadníme Vám život!

IT Podpora

Cenový kalkulátor


Captcha