Problém

Jste rychle rostoucí společnost bez plánu zvládnout IT služby a náklady.Řešení

Nechte nás zjistit Vaše potřeby a vytvořit pro Vás plán. Zhodnotíme Vaše současné potřeby a doporučíme řešení, které zlepší Vaší úroveň IT, které Vám pomůže dosáhnout úspory nákladů zavedením nových technologií a které pomůže Vašemu podnikání být efektivnější.

Pro naše zkušenosti, které se pohybují napříč různými technologiemi jsme schopni zajistit vše, co většina malých a středních podniků poptává - posouzení zdravotního stavu sítě, zotavení po havárii, Cloudové poradenství, správa www stránek, správa dokumentů, IT bezpečnosti politika, IT strategie, rozpočtové poradenství včetně licenční politiky.

Víme, kolik práce to je řídit IT oddělení a držet krok s nejnovějšími trendy. S námi se nebudete muset starat o nic z toho. Budete mít možnost věnovat 100% své pozornosti a prostředky na to nejdůležitější - Vaše podnikání.

Trnda.cz -  IT poradenství se službami specializující se na podporu malých a středních podniků. Jsme tady 24x7 k dispozici abychom Vám pomohli.Spolehnete-li se na nás, usnadníme Vám život!

 

IT Podpora

Cenový kalkulátor


Captcha